World Tsirkusepäev Tartus! 16.04

13.04.2016

Tsirkusepäev

Kõik üritsed ärkavad ellu tänu sinu päevatoetusele ja toimuvad Tartu Uues Teatris või selle vahetus läheduses. Paistku päike, sadagu vihma, rahet või žongleerimispalle, midagi ära ei jää!

See on jälle käes - Ülemaailmne Tsirkuse Päev, mida toetab ja korraldab Rahvusvaheline Tsirkuse Liit (www.cirquefederation.org)! Üritused toimuvad üle terve maailma ja Open Tsirkus Stage teatab uhkusega, et ka neil on plaanis rahvusvahelisest tsirkuse hullusest osa võtta, korraldades terve 16.aprilli meeletusi Tartu linnas. Kõik tegevused on koondatud Tartu Uue Teatri sisse või ümbrusesse. Tulemas on paraad, tsirkuse stiilis olümpia, vabas vormis töötoad, tsirkuse vabalava ja muidugi ka tuleshow! Üritus on avatud kõigile, hoolimata sinu vanusest, soost, juuksevärvis, võimekusest või jalanumbrist.

Loe lisaks ja registreeri! 

Programm:

13.00-14.00 PARAAD
Võta kaasa: kelluke, et tekitada heli; midagi värvilist, millega end ehtida ja midagi värvilist eneseväljenduseks; mullitaja; žongleerimisvahendeid; karke; akrobaatikat; rattaline … +

14.00-15.00 OLÜMPIAMÄNGUD
mänge on igale tasamele! +

15.00-18.00 TÖÖTOAD JA VABA TREENING
žongleerimine, akrojooga, poi, staff… õpi ja lihtsalt mängi! +

19.00-21.00 OPEN TSIRKUS STAGE SHOW nr 17, 18 või 19 
Üllatuskülalised koos Dan le Maniga Austraaliast +

21.15-22.15 ZERKALA TULESHOW
+ Tuli tuli tuli!!! sulle ikka meeldib tuli, eks!?+

***************************
All events are happening in and around Tartu Uus Teater! Whether it's inside or out will depend on the weather. If you're not sure where to go. Simply go to Tartu Uus Teater.

All events are supported by your donations

It’s on again, World Circus Day, which is supported and organised through the International Circus Federation (www.cirquefederation.org) There will be events all over the world and Open Tsirkus Stage is proud to be supporting this international circus madness by organising a full day of silliness in Tartu, Estonia on the 16th of April. All events will be centred around or inside Tartu Uus Teater. There’ll be a parade, circus styled olympics, walk up and play workshops, an open stage show plus a fire show. All events are open to anyone and everyone regardless of age, gender, hair colour, ability or shoe size.

Full program
1300 - 1400 ++ Parade 
+ Bring a bell for noise, something to wear for some colour and something to do; bubble blowing, juggling, stilt walking, acrobatics, spinning…+

1400 - 1500 ++ Olympics
There will be games for all skill levels +

1500 - 1800 ++ Workshops and Free Jam
Juggling, acroyoga, poi, staff… learn and just play! +

1900 - 2100 ++ Open Tsirkus Stage show nr. 18 or 19.
+ Surprise guests with Dan le Man from Australia as MC +

2115 - 2215 ++ Zerkala Fire Show
+ Fire fire fire, you like fire right?! +